• Eduard Bermann

Cestovní mapa očima účastníků

Přišla nám krásná zpětná vazba od účastnice našeho minulého workshopu Cestovní mapa druhého poločasu od Lenky Táborské, s radostí sdílíme:


"Workshopu Mapa druhého poločasu jsem se účastnila v momentě, kdy moje " krize druhého poločasu" kulminovala. Už delší čas jsem pociťovala nepříjemné

pocity, bezradnost a paniku. Nevěděla jsem, co se děje.


Účast na semináři mi ozřejmila mnohé. Vše, co jsem nejasně do té doby jen tušila, bylo najednou přesně pojmenováno a nahlas vyřčeno. Byla jsem tam se svými průvodci, kouči a obklopena svými souputníky. V příjemné atmosféře semináře, v klidném tempu řeči i nových informací jsme se navzájem posouvali do bodu, kdy jsme si každý vypracoval svoji autentickou mapu, vizi do budoucích dní, měsíců, let... Bylo skvělé, že jsme si všichni navzájem věnovali svůj čas a zjistili, že to, co prožíváme, je normální, jen se o tom moc nemluví.


V průběhu dalšího půl roku jsem s nadšením navštěvovala besedy, každá měla svého řečníka a své téma. Vše ale v kontextu "druhého poločasu". Další informace, další sdílení, další podpora.


Dnes jsem už pevně zakotvila ve své "druhé půlce". Pozoruji svět kolem sebe a vídám mnohé poločasovníky, kteří si bohužel nedopřáli to, co já. Jsou frustrovaní, znejistělí a neví kudy kam. Netuší, že je naprosto v pořádku, když "den vypadá ráno jinak, než odpoledne." Tím, že to netuší, tak se může stát, že budou tvrdošíjně vyžadovat "stejné slunce po celý den" a budou zklamaní, že to nejde."


👉 30. 3. vyrážíme opět: Cestovní mapa druhého poločasu

19 zobrazení
  • White Facebook Icon

© 2019 by Umění druhého poločasu

Myslíkova 32

120 00 Praha - Nové Město