• Eduard Bermann

Vztahy ve druhém poločasu

Tematický večer v rámci cyklu Umění druhého poločasu

Ve čtvrtek 26.4.2018 přivítáme andragožku, lektorku a koučku Jitku Šarlotu Malinskou. Provede nás bohatým tématem vztahů.


Zajímá vás, jak být současně dobrým partnerem, milujícím potomkem svých rodičů, chápavým rodičem svým dětem, hravým a vstřícným prarodičem a k tomu spokojeným člověkem, který má svoji práci a své koníčky? Kladete si otázky o smysluplnosti své další životní cesty?


V tom případě jste tu správně, tohle jsou témata, která nás opravdu zajímají.

Společně se podíváme na vztahy, které určují kvalitu života v jeho druhé polovině.

Vztah k partnerovi, rodičům, dětem, vnoučatům, přátelům, a především vztah sama k sobě. Zaměříme se na vztahová úskalí, která přicházejí právě ve druhém poločase života, jako například vyhoření v dlouhodobém vztahu, jak žít se zdravotním problémem partnera, jak se vypořádat s péčí o staré a často nemocné rodiče, jak plnit svoji dědečkovsko – babičkovskou roli, kde jsou hranice zdravé pomoci našim dětem v jejich rodičovské roli, kde jsou zdravé hranice v péči o sebe sama, kde jsme my a kam chceme jít.


V rámci našeho společně stráveného času se o těchto tématech nejen pobavíme, ale ukážeme si i jednoduchý a funkční model Vztahové mapy, který je příjemným a pravdivým průvodcem na cestě mapování a zkvalitňování našich vztahů.


Host večera o sobě:

Jitka Šarlota Malinská

andragog, lektor, kouč

terapeut, krizový průvodce


Svojí původní profesí jsem zdravotní sestra, 25 let jsem pracovala v systému klasického zdravotnictví, 12 let na manažerské pozici a jako externí učitel na zdravotní škole a lékařské fakultě. Souběžně jsem se vzdělávala v oblasti přírodní medicíny a psychologie, protože jsem stále více vnímala, že zdraví člověka závisí především na jeho ochotě a schopnosti vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Absolvovala jsem mnoho výukových programů naturopatické medicíny a již při práci ve zdravotnictví jsem se věnovala individuálnímu poradenství v oblasti zdravého životního stylu. V roce 2005 jsem definitivně klasické zdravotnictví opustila a začala jsem se naplno věnovat vzdělávání v oblasti udržitelného zdravého životního stylu. Založila jsem společnost JOYin, kde jsem pořádala mnoho seminářů, přednášek, cyklických školení a publikovala do časopisů. Věnovala jsem se i individuální práci s klienty formou terapií a koučinku. Souběžně jsem začala spolupracovat se společností Green ways v oblasti zelených potravin a v této společnosti jsem na pozici ředitelky sítě. V současné době se věnuji především vzdělávání v oblasti udržitelného zdraví, osobního seberozvoje, vztahů a koučování pracovních týmů.


Kdy: 26.4.2018 18.00-20:30

Kde: Setkání se koná opět na obvyklém místě, tedy v prostorách společnosti Art of Change, Myslíkova 32, Praha 2 (zvonek na domě).

Cena: 400 Kč


Prvních 7 zaregistrovaných účastníků: 300 Kč. Účast zaregistrujte na www.eduardbermann.cz v sekci Umění druhého poločasu, tlačítko „Zeptejte se“

Večera se můžete zúčastnit i bez registrace.

0 zobrazení
  • White Facebook Icon

© 2019 by Umění druhého poločasu

Myslíkova 32

120 00 Praha - Nové Město